Print Friendly, PDF & Email

Agenda

Klik hier voor een printbaar maandoverzicht van de agenda.

dinsdag, 16 oktober 2018
  • Creatieve workshop      (10:30 - 12:30)

  • mantelspreekuur      (11:00 - 13:00)

  • Culturele apotheek      (13:30 - 15:00)

woensdag, 17 oktober 2018
  • Bewegen op muziek met Sarah      (10:30 - 11:30)

  • Theater met Channah & Noeke      (11:00 - 12:30)

  • Samen muziek maken      (11:00 - 12:30)

  • Muziek luisteren met Peter      (13:30 - 15:00)

  • Wandelen      (13:30 - 15:00)

donderdag, 18 oktober 2018
  • Creatieve activiteit      (10:30 - 12:30)

  • werkgroep Leren Leren      (10:30 - 12:30)

  • Odensekoor      (13:30 - 15:00)

    met dirigente Veronique, en Erik aan de piano

vrijdag, 19 oktober 2018
  • Teun huber      (08:00 - 09:00)

  • Optie sauna met sandra      (08:00 - 09:00)

  • De geschiedenis van Amsterdam      (10:30 - 12:30)

  • live jazz van pianist Arnold Klos      (13:30 - 14:30)

  • Naar de sportschool met Karen      (13:30 - 15:00)

maandag, 22 oktober 2018
  • Gezond natuurwandelen met buurtgenoten      (10:30 - 11:30)

  • Meer Bewegen voor Ouderen      (11:00 - 12:00)

  • De Gedachtenkamer      (13:30 - 16:00)

  • Samen Koken Samen Eten      (16:00 - 19:00)

    met Bep

dinsdag, 23 oktober 2018
  • Lotgenotengroep voor Mantelzorgers      (10:30 - 12:30)

    met Vera en Margriet

  • Creatieve workshop      (10:30 - 12:30)

  • Lunchconcert in de Thomaskerk      (12:00 - 13:30)

  • Franse cultuur, met Else      (13:30 - 15:00)

woensdag, 24 oktober 2018
  • Bewegen op muziek met Sarah      (10:30 - 11:30)

  • Samen muziek maken met Joep en Alberdien      (11:00 - 12:30)

  • Muziek luisteren met Peter      (13:30 - 15:00)

  • Wandelen      (13:30 - 15:00)

donderdag, 25 oktober 2018
  • Creatieve activiteit      (10:30 - 12:30)

  • werkgroep Leren Leren      (10:30 - 12:30)

  • Brainstormgroep      (13:30 - 15:00)

  • Odensekoor      (13:30 - 15:00)

    met dirigente Veronique, en Erik aan de piano

vrijdag, 26 oktober 2018
  • Natuurlezing, met Karine      (10:30 - 12:30)

  • live jazz van pianist Arnold Klos      (13:30 - 14:30)

  • Naar de sportschool met Karen      (13:30 - 15:00)

maandag, 29 oktober 2018
  • Gezond natuurwandelen met buurtgenoten      (10:30 - 11:30)

  • Meer Bewegen voor Ouderen      (11:00 - 12:00)

  • De Gedachtenkamer      (13:30 - 16:00)

  • Samen Koken Samen Eten      (16:00 - 19:00)

    met Norma

dinsdag, 30 oktober 2018
  • Creatieve workshop      (10:30 - 12:30)

  • mantelspreekuur      (11:00 - 13:00)

  • Percussie, met Mola Sylla      (13:30 - 15:00)

woensdag, 31 oktober 2018
  • Bewegen op muziek met Sarah      (10:30 - 11:30)

  • Samen muziek maken met Joep en Alberdien      (11:00 - 12:30)

  • Theater, met Channah & Noeke      (11:00 - 12:30)

  • Muziek luisteren met Peter      (13:30 - 15:00)

  • Wandelen      (13:30 - 15:00)

donderdag, 01 november 2018
  • Creatieve activiteit      (10:30 - 12:30)

  • werkgroep Leren Leren      (10:30 - 12:30)

  • Odensekoor      (13:30 - 15:00)

    met dirigente Veronique, en Erik aan de piano

vrijdag, 02 november 2018
  • De geschiedenis van Amsterdam      (10:30 - 12:30)

  • live jazz van pianist Arnold Klos      (13:30 - 14:30)

  • Naar de sportschool met Karen      (13:30 - 15:00)

maandag, 05 november 2018
  • Gezond natuurwandelen met buurtgenoten      (10:30 - 11:30)

  • Meer Bewegen voor Ouderen      (11:00 - 12:00)

  • De Gedachtenkamer      (13:30 - 16:00)

  • Samen Koken Samen Eten      (16:00 - 19:00)

    RSVP

dinsdag, 06 november 2018
  • Bhv herhalingsdag      (08:00 - 09:00)

  • lotgenotengroep voor mantelzorgers      (10:30 - 12:00)

  • Creatieve workshop      (10:30 - 12:30)

  • Lunchconcert in de Thomaskerk      (12:00 - 13:30)

  • Tai chi met Ad Lakerveld      (14:00 - 15:00)

woensdag, 07 november 2018
  • Bewegen op muziek met Sarah      (10:30 - 11:30)

  • Samen muziek maken      (11:00 - 12:30)

  • Muziek luisteren met Peter      (13:30 - 15:00)

  • Wandelen      (13:30 - 15:00)

donderdag, 08 november 2018
  • Creatieve activiteit      (10:30 - 12:30)

  • werkgroep Leren Leren      (10:30 - 12:30)

  • Odensekoor      (13:30 - 15:00)

    met dirigente Veronique, en Erik aan de piano

vrijdag, 09 november 2018
  • De geschiedenis van Amsterdam      (10:30 - 12:30)

  • live jazz van pianist Arnold Klos      (13:30 - 14:30)

  • Naar de sportschool met Karen      (13:30 - 15:00)

maandag, 12 november 2018
  • Gezond natuurwandelen met buurtgenoten      (10:30 - 11:30)

  • Meer Bewegen voor Ouderen      (11:00 - 12:00)

  • De Gedachtenkamer      (13:30 - 16:00)

  • Samen Koken Samen Eten      (16:00 - 19:00)

    RSVP

dinsdag, 13 november 2018
  • Creatieve workshop      (10:30 - 12:30)

  • Mantelspreekuur      (11:00 - 13:00)

  • Open inloop      (14:00 - 15:00)

  • Bewegen met Plezier      (14:00 - 15:00)

woensdag, 14 november 2018
  • Bewegen op muziek met Sarah      (10:30 - 11:30)

  • Samen muziek maken      (11:00 - 12:30)

  • Muziek luisteren met Peter      (13:30 - 15:00)

  • Wandelen      (13:30 - 15:00)

donderdag, 15 november 2018
  • Creatieve activiteit      (10:30 - 12:30)

  • werkgroep Leren Leren      (10:30 - 12:30)

  • Odensekoor      (13:30 - 15:00)

    met dirigente Veronique, en Erik aan de piano