Print Friendly, PDF & Email

Agenda

Klik hier voor een printbaar maandoverzicht van de agenda.

vrijdag, 20 september 2019
  • De geschiedenis van Amsterdam, met Lisa      (10:30 - 12:30)

  • Lunch      (12:30 - 13:30)

  • Naar de sportschool      (13:30 - 15:00)

maandag, 23 september 2019
  • Gezond natuurwandelen met buurtgenoten      (10:30 - 11:30)

  • Meer Bewegen voor Ouderen      (11:00 - 12:00)

  • Lunch      (12:30 - 13:30)

  • De Gedachtenkamer      (13:30 - 16:00)

  • Samen Koken Samen Eten      (16:00 - 19:00)

    RSVP

dinsdag, 24 september 2019
  • lotgenotengroep voor mantelzorgers      (10:30 - 12:00)

  • Creatieve workshop      (10:30 - 12:30)

  • Lunchconcert Thomaskerk      (11:45 - 13:30)

  • Lunch      (12:30 - 13:30)

  • Tai chi met Ad      (13:30 - 15:00)

woensdag, 25 september 2019
  • Warming Up      (10:15 - 10:45)

  • Samen muziek maken      (11:00 - 12:30)

    Odensehuis Amsterdam Zuid, Hygiëastraat 4, 1076 RM Amsterdam, Netherlands

  • Lunch      (12:30 - 13:30)

  • Wandelen      (13:30 - 15:00)

donderdag, 26 september 2019
  • Creatieve activiteit      (10:30 - 12:30)

  • werkgroep Leren Leren      (10:30 - 12:30)

  • Lunch      (12:30 - 13:30)

  • Odensekoor      (13:30 - 15:00)

    met dirigente Veronique, en Erik aan de piano

  • Brainstormgroep, met Iwan      (13:30 - 15:00)

vrijdag, 27 september 2019
  • Technologie Trefpunt, met Jeroen      (10:30 - 12:30)

  • Lunch      (12:30 - 13:30)

  • Naar de sportschool      (13:30 - 15:00)

maandag, 30 september 2019
  • Gezond natuurwandelen met buurtgenoten      (10:30 - 11:30)

  • Meer Bewegen voor Ouderen      (11:00 - 12:00)

  • Lunch      (12:30 - 13:30)

  • De Gedachtenkamer      (13:30 - 16:00)

dinsdag, 01 oktober 2019
  • Creatieve workshop      (10:30 - 12:30)

  • Mantelspreekuur      (11:00 - 13:00)

  • lunchconcert Thomaskerk      (11:30 - 13:30)

  • Lunch      (12:30 - 13:30)

woensdag, 02 oktober 2019
  • Warming Up      (10:15 - 10:45)

  • Samen muziek maken      (11:00 - 12:30)

    Odensehuis Amsterdam Zuid, Hygiëastraat 4, 1076 RM Amsterdam, Netherlands

  • Lunch      (12:30 - 13:30)

  • Wandelen      (13:30 - 15:00)

donderdag, 03 oktober 2019
  • Creatieve activiteit      (10:30 - 12:30)

  • werkgroep Leren Leren      (10:30 - 12:30)

  • Lunch      (12:30 - 13:30)

  • Odensekoor      (13:30 - 15:00)

    met dirigente Veronique, en Erik aan de piano

vrijdag, 04 oktober 2019
  • Oud Geleerd Jong Gedaan      (10:30 - 12:30)

  • Lunch      (12:30 - 13:30)

  • Naar de sportschool      (13:30 - 15:00)

maandag, 07 oktober 2019
  • Gezond natuurwandelen met buurtgenoten      (10:30 - 11:30)

  • Meer Bewegen voor Ouderen      (11:00 - 12:00)

  • Lunch      (12:30 - 13:30)

  • De Gedachtenkamer      (13:30 - 16:00)

  • Samen Koken Samen Eten      (16:00 - 19:00)

    RSVP

dinsdag, 08 oktober 2019
  • lotgenotengroep voor mantelzorgers      (10:30 - 12:00)

  • Creatieve workshop      (10:30 - 12:30)

  • Lunch      (12:30 - 13:30)

woensdag, 09 oktober 2019
  • Warming Up      (10:15 - 10:45)

  • Samen muziek maken      (11:00 - 12:30)

    Odensehuis Amsterdam Zuid, Hygiëastraat 4, 1076 RM Amsterdam, Netherlands

  • Lunch      (12:30 - 13:30)

  • Wandelen      (13:30 - 15:00)

donderdag, 10 oktober 2019
  • Creatieve activiteit      (10:30 - 12:30)

  • werkgroep Leren Leren      (10:30 - 12:30)

  • Lunch      (12:30 - 13:30)

  • Odensekoor      (13:30 - 15:00)

    met dirigente Veronique, en Erik aan de piano

vrijdag, 11 oktober 2019
  • Oud Geleerd Jong Gedaan      (10:30 - 12:30)

  • Lunch      (12:30 - 13:30)

  • Naar de sportschool      (13:30 - 15:00)

maandag, 14 oktober 2019
  • Gezond natuurwandelen met buurtgenoten      (10:30 - 11:30)

  • Meer Bewegen voor Ouderen      (11:00 - 12:00)

  • Lunch      (12:30 - 13:30)

  • De Gedachtenkamer      (13:30 - 16:00)

  • Samen Koken Samen Eten      (16:00 - 19:00)

    RSVP

dinsdag, 15 oktober 2019
  • Creatieve workshop      (10:30 - 12:30)

  • Mantelspreekuur      (11:00 - 13:00)

  • lunchconcert Thomaskerk      (11:30 - 13:30)

  • Lunch      (12:30 - 13:30)

  • Tai chi met Ad      (13:30 - 15:00)

woensdag, 16 oktober 2019
  • Warming Up      (10:15 - 10:45)

  • Samen muziek maken      (11:00 - 12:30)

    Odensehuis Amsterdam Zuid, Hygiëastraat 4, 1076 RM Amsterdam, Netherlands

  • Lunch      (12:30 - 13:30)

  • Wandelen      (13:30 - 15:00)

donderdag, 17 oktober 2019
  • Creatieve activiteit      (10:30 - 12:30)

  • werkgroep Leren Leren      (10:30 - 12:30)

  • Lunch      (12:30 - 13:30)

  • Odensekoor      (13:30 - 15:00)

    met dirigente Veronique, en Erik aan de piano

vrijdag, 18 oktober 2019
  • Oud Geleerd Jong Gedaan      (10:30 - 12:30)

  • Lunch      (12:30 - 13:30)

  • Naar de sportschool      (13:30 - 15:00)